شماره ثبت : 9652

شناسه ملی: 10820094054

نظام صنفی رایانه ای : 81010109

Image

شرکت رهیاب سیستم هگمتانه

مجری و مشاور پروژه های فن آوری اطلاعات و ارتباطات

نرم افزار جامع مالی حسابداری ، بودجه و عمران روستایی (لینک های خرید و دانلود رایگان در همین صفحه)

اگر به دنبال راه اندازی یک سیستم جامع مالی برای دهیاری هستید، محتوی این صفحه را با اندکی دقت و حوصله بیشتر مطالعه کنید.

زمان تقریبی مورد نیاز برای خواندن این صفحه 15-10 دقیقه می باشد.

عناوین اختصاری سیستم جامع نرم افزار جامع حسابداری نرم افزار مالی سیستم مالی آموزش حسابداری آموزش بودجه ریزی عمران و آبادانی دبیرخانه و بایگانی اسناد

دهیاری به عنوان یک سازمان غیر دولتی مردم نهاد با ترکیبی از درآمدهای کوششی (محلی) ، خودیاری و استفاده جزئی از بودجه عمومی دولت اداره می گردد.این شکل از منابع مالی در کنار ماهیت ویژه امور ، تعاملات فی مابین شورای روستا ، بخشداری و سایر نهادها به پیچیدگی های مدیریت منابع از هر نوع در دهیاری می افزاید.از این منظر مدیریت دهیاری در اغلب امور به خصوص در حوزه اداری مالی - حسابداری ، بودجه ، عمران – نیازمند هوش سازمانی و تدبر دهیار است.بنابر همین ماهیت ویژه است که سیستم های حسابداری عمومیِ صرف ، قادر به ارائه همه ابزارهای لازم برای امور حسابداری در این نهاد نمی باشند.به تجربه می گوئیم که جملات اخیر را تنها دهیار و کارکنان دهیاری به خوبی در می یابند . درک ماهیت دهیاری و نحوه هزینه کرد اعتبارات اعم از درآمدهای کوششی(محلی) ، خودیاری ، اعتبارات ردیف دولتی جاری و عمرانی(هزینه ای و تملک دارائی های سرمایه ای) و ... در بودجه دهیاری ها مقدمه تولید نرم افزارهایی است که به ویژه و بالاخص برای دهیاری ها طراحی شده باشند. تحقق این مهم نیازمند حضور کارشناسان خبره در زمینه های حسابداری ، بودجه و نرم افزار در کنار دهیاری و صرف زمان طولانی است. لذا : بهترین و مناسبترین افراد برای حضور در تیم طراحی یک سیستم مالی با مشخصات ذکر شده دهیاران مجرب و حسابداران خبره دهیاری ها می باشند.

بر همین اساس شرکت رهیاب سیستم هگمتانه ضمن توجه کامل به جنبه های یاد شده و با رعایت قواعد و قوانینِ نظامِ جامع مالی دهیاری ها در طی سال های 1391 تا کنون اقدام به طراحی، تولید، ارتقاء مداوم کارایی و عرضه نسخه های مختلف نرم افزار جامع مالی دهیاری ها نموده است. تا کنون دهیاری های متعددی از استان های مختلف کشور اقدام به تهیه این سیستم نموده اند . همچنین تعداد قابل توجهی از کاربران (حسابدار/دهیار) نسخه رایگان نرم افزار حسابداری را دانلود کرده و در حال حاضر استفاده می نمایند.

پایداری

در طی این مدت نسبتا طولانی نرم افزار با کسب اجازه از کاربران خود نسبت به جمع آوری بازخوردهای سیستمی اقدام نموده است. تحلیل این بازخوردها نشان می دهد نرم افزار جامع مالی دهیاری های شرکت رهیاب سیستم هگمتانه در وضعیت کاملا پایدار وظایف خود را انجام داده و خدمات خود را به کاربران عرضه می نماید.

در ادامه با گوشه هایی از امکانات این ابزار آشنا می شوید. توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر چند دقیقه ای را به مطالعه مشخصات این سیستم اختصاص دهید.

اگر می خواهید بدانید دلایل برتری این سامانه چیست لطفا در انتهای همین صفحه مزیت رقابتی نرم افزار جامع مالی دهیاری ها را مطالعه کنید.

معرفی سیستم

به اختصار می توان گفت :

این نرم افزار دهیاری ها را قادر می سازد تا در یک پنجره واحد به مدیریت امور حسابداری ، بودجه ، چک بانک و عملیات عمران روستایی بپردازند.همچنین حسابداران می توانند در صورت لزوم تعداد نامحدودی از دهیاری ها را در یک سیستم واحد مدیریت نمایند.

از نقاط قوت این سیستم می توان به محیط ساده و کارآمد در کنار یک راهنمای تصویری جامع اشاره کرد. این راهنما شامل ویدیوهای آموزشی است که در قالب مثال مراحل مختلف، از نصب و راه اندازی برنامه گرفته تا عملیات حسابداری ، بستن حساب ها و ... را تشریح می نماید.این ویژگی باعث می شود طیف وسیعی از کاربران (مبتدی تا حرفه ای) بتوانند نیازهای خود را با استفاده از این نرم افزار مرتفع سازند.

یادآوری

در زمان مطالعه، جابجایی (پرش) مداوم به قسمت های مختلف ضمن هدر دادن وقت تان موجب عدم درک کامل و درست مطالب می گردد. .همانطور که گفته شد مطالعه این صفحه حداکثر به 15 دقیقه زمان نیاز دارد.

معرفی ابزار و امکانات

در ادامه همین صفحه می توانید فهرست مشخصات، ابزارها و امکانات پایه سیستم را ملاحظه کنید.


AccSys (Accounting System)

پک (بسته) نصب نرم افزار
/images/Site/AccDehyariPack.jpg
برنامه نصب و راه اندازی خودکار
/images/Site/AccGeneralSetup.jpg
راهنمای نصب چند رسانه ای
/images/Site/AccGeneralSetupHelp.jpg

نسخه رایگان (نمایشی یا دمو)

نمایشی دمو لینک دانلود رایگان

نسخه های نمایشی اغلب بدون محدودیت های قابل توجهی توزیع شده اند. بنابراین حسابداران مستقل و دهیاری های پاره وقت کوچک می توانند بصورت رایگان از این نسخه استفاده نمایند هرچند توصیه می گردد برای مدیریت چندین دهیاری در یک سیستم حتما از نسخه های نهایی استفاده کنید.

ابزار و امکانات در نسخه های رایگان تفاوتی با نسخه پایه نداشته و تنها در پس زمینه گزارشات (واترمارک) متن تبلیغاتی یا نمایشی ظاهر می شود./images/Site/about-rahyab.png قیمت : دو میلیون و پانصد هزار تومان

مشخصات سیستم را در ادامه همین صفحه ببینید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09180012518 تماس حاصل فرمائید.

ردیف دانلود مستقیم دانلود از کانال تلگرام خرید لایسنس ویندوز 32 بیتی ویندوز 64 بیتی حجم بسته نصب
1 دانلود دانلود
سفارش لایسنس
350 مگابایت

برای دانلود حتما از برنامه های مدیریت دانلود مانند IDM استفاده کنید.

نسخه 98.0.0.1 قمیت 25,000,000 ریال

توجه (لطفا به نکات ذیل توجه فرمائید)

ویرایش شده توسط مدیر، خرداد 1400
 • قبل از نصب نرم افزار ویدیوهای آموزشی را حتما ببینید.
 • بمنظور تثبیت قیمت تمام شده، نرم افزار در نسخه پایه برای انجام کلیه امور مالی-بانکی شامل حسابداری، عملیات بودجه و عمران دهیاری ها طراحی شده است.
 • لذا چنانچه نیازمند سایر ابزارهای برای مدیریت دهیاری می باشید می توانید ماژول های مورد نیازتان را سفارش دهید.
 • ضمن خرید لایسنس نرم افزار جامع مالی دهیاری ها می توانید، بسته دبیرخانه و بایگانی اسناد را به صورت رایگان درخواست نمائید.
 • در صورت عدم تمایل به نصب نرم افزار می توانید از محتوی آموزشی این بسته شامل : عملیات حسابداری ، بودجه ریزی و عمران دهیاری ها استفاده کنید.
 • درصورت تمایل به (نصب و راه اندازی رایگان) توسط کارشناس پشتیبانی شرکت توانید با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیرید.
 • توصیه می کنیم برای نصب راحت و بی دردسر ابتدا یک Windows جدید نصب کرده سپس نرم افزار را بر روی آن نصب کنید.
 • عدم موفقیت در نصب برنامه اغلب مربوط به اشکالات سیستم کاربر مانند دسترسی نامناسب، خرابی و کهنه شدن ویندوز می باشد.
 • برنامه بر روی سیستم سالم (ویندوز تازه) با چند کلیک ساده نصب می شود.
 • شما می توانید برای انجام امور مالی هر تعداد دهیاری، از یک نرم افزار با لایسنس های چندگانه استفاده نماید.
 • به عبارتی لازم نیست برای هر روستا یک نرم افزار مجزا تهیه کنید. امور مالی چندین دهیاری با نصب یک برنامه قابل انجام است.
 • امکان روئیت، ثبت، بررسی، قطعی و تائید نهایی کردن اسناد حسابداری با سطوح دسترسی متفاوت وجود دارد.
 • قیمت خرید پایه تنها برای بسته اول بصورت کامل محاسبه می شود و برای سایر دهیاری ها با قدر نسبت کاهش می یابد.
 • این روش به نفع دهیاری هایی است که امور مالی آنها توسط یک حسابدار و تنها با یک سیستم انجام می شود.
 • لایسنس برنامه دائمی بوده و به معنای استفاده از برنامه بدون پرداخت هیچ هزینه دیگری است. لذا نیازی به پرداخت هزینه های متفرقه و سالانه و ... وجود ندارد.
 • در صورت تمایل امکان ،نصب راه اندازی و تحویل نرم افزار بر روی لپتاپ (با مدل مورد نظر) و ارسال به آدرس دهیاری امکانپذیر می باشد.
 • لطفا در خواست های خود را از طریق صفحه تماس با ما مطرح فرمائید. همچنین می توانید با شماره 09180012518 تماس حاصل فرمائید.
 • درصورت نیاز به نسخه برنامه تحت ویندوزهای قدیمی مانند XP درخواست خود را از طریق صفحه تماس با ما مطرح فرمائید.
 • برای دانلود حتما از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند IDM استفاده کنید.
 • با عضویت در کانال تلگرام AccSys ضمن اطلاع از آخرین تغییرات از تسهیلات ویژه اعضاء استفاده کنید.

چرا نرم افزار حسابداری دهیاری ها را انتخاب کنیم؟(مزیت رقابتی)

ویرایش شده توسط مدیر، خرداد 1400

نکات قابل توجه و برجسته در نرم افزار حسابداری دهیاری ها به شرح خلاصه عبارتند از :


این نرم افزار مخصوص دهیاری ها است.

بررسی و تحلیل امکانات مورد نیاز دهیاری ها در امور مالی به ویژه در زمینه حسابداری و بودجه مبنای طراحی و تولید این نرم افزار بوده است.
 • نرم افزار حسابداری دهیاری ها یک بسته ویژه است که بر اساس نظام جامع مالی دهیاری های کشور تدوین و با نیازهای مالی دهیاری ها متناسب و مطابق بوده فاقد هرگونه آیتم های نامرتبط و غیر ضروری است. چرا که این نرم افزار توسط حسابداران مجرب و دهیارانِ حسابدار(یعنی دهیارانی که در مقاطعی ذیحساب دهیاری بوده اند) پایه ریزی شده است.
 • در این سیستم حسابداران به عنوان کاربران اصلی قادر به مدیریت مستقل و همزمان چندین دهیاری در یک سیستم می باشند. ضمن آنکه امکان استفاده از تعاریف واحد برای همه امکانپذیر است.(یکبار تعریف بی نهایت بار استفاده)
 • متاسفانه برخی دهیاری ها اقدام به تهیه نرم افزارهای متفرقه ای نموده اند که به دلیل عمومی بودن نه تنها پاسخگوی نیازهای دهیاری نبوده بلکه مشکلاتی را در سنوات مالی دهیاری ایجاد نموده اند.
 • آگاهی : برخی از این نرم افزارهای متفرقه آزمایش شده اند که متاسفانه غیر استاندارد و حتی قابل استفاده رایگان هم نمی باشند.

بسته آموزشی چندرسانه ای.

بسته نصب و راه اندازی این نرم افزار حاوی ویدیوهای آموزشی است. بدین ترتیب کاربران مبتدی و حتی کاربرانی که اطلاعات چندانی از حسابداری ندارند می توانند به سادگی از این نرم افزار استفاده نمایند.
 • از نصب و راه اندازی نرم افزار گرفته تا ریز عملیات حسابداری ، شروع سال مالی ، سند افتتاحیه ، پایان سال مالی و بستن حساب ها و ارائه بودجه و ... همگی در قالب مثال کاربردی دارای ویدیو آموزشی چند رسانه ای می باشند.
 • کاربران با مشاهده محتوی آموزشی این بسته ضمن کسب تجربه حسابداران موفق دهیاری ها به ارزش بیشتری واقف می گردند.
 • در حقیقت همزمان با تهیه یک نرم افزار حسابداری محیط آموزشی همان نرم افزار برای یادگیری عملیات حسابداری و بودجه دهیاری ها ارائه شده است.
 • به جای مطالعه راهنما با محتوی نوشتاری ، مشاهده یک مثال عملی از ویدیوهای آموزشی بسیار کارگشا خواهد بود.

رعایت استانداردها.

پیاده سازی نظام جامع مالی دهیاری های کشور از یک سو و رعایت قواعد و قوانین حسابداری از سوی دیگر منجر به تولید نرم افزار ی با استانداردهای لازم شده است.
 • همانطور که قبلا نیز اشاره شد این نرم افزار مطابق با مفاد نظام جامع مالی دهیاری های کشور طراحی و تولید شده است.
 • قواعد و قوانین حسابداری استاندارد دوطرفه از منظر تئوری ، آکادمیک و عملیاتی در این سیستم رعایت شده است.
 • در برخی موارد امکان انتخاب بیش از یک استاندارد پیش بینی شده است. بعنوان مثال در چاپ اسناد و دفاتر حسابداری بیش از یک نوع استاندارد ارائه شده است تا در صورت نیاز کاربر بتواند فرمت مورد نظر خود را انتخاب نماید.
 • همچنین استاندارد های لازم در حین توسعه سیستم با توجه به اصول مهندسی نرم افزار رعایت شده است. ضمن آنکه از مناسب ترین مولفه ها ، محیط های توسعه و تکنیک های توسعه استفاده شده است.

پایان دوره آزمایشی و طرح پایلوت 1394-1392

این نرم افزار توسط کارگروهی متشکل از حسابداران دهیاری ها ، دهیاران حسابدار (دهیارانی که در مقاطعی ذیحساب دهیاری بوده اند) پی ریزی و پس از توسعه اولیه نسخه آزمایشی آن در مدت یکسال و نسخه بتا نیز در طرح پایلوت در یکسال مالی کامل مورد بررسی و رفع اشکال قرار گرفته است.

 • بنابراین نسخه نهایی ultimate با قابلیت اعتماد واتکای لازم پس از طی دو سال دوره آزمایشی توزیع شده است.
 • نسخه نهایی بدون تردید و نگرانی قابل تهیه و استفاده می باشد.
 • به هر حال حتی بزرگترین سازندگان نرم افزار در جهان هم ادعای ارائه یک نرم افزار کامل و بی نقص را نمی نمایند ، به همین علت همواره ویرایش یا نسخه های جدید تری انتشار خواهند یافت.این قاعده فاقد استثناء می باشد.

یکپارچگی و جامعیت

طراحی ماژولار و پایگاه داده مرکزی این امکان رافراهم ساخته است تا زیر سیستم های حسابداری ، بودجه ، چک و بانک ، مدیر رویداد و پیگیری و سیستم عمران روستایی و اطلاع رسانی در این نرم افزار به صورت یکپارچه با قابلیت سفارشی سازی ارائه گردند.

 • می دانیم با قابلیت یکپارچگی علاوه بر عدم نیاز به تهیه سیستم های متعدد و مجزا، امکان بهره برداری از اطلاعات کلیه زیر سیستم ها به صورت اشتراکی وجود دارد.
 • همین قابلیت می تواند مبنای استخراج گزارشات متنوع و پیشرفته و کاهش هزینه های ناشی از عدم نیاز به تهیه نرم افزارهای جانبی دیگر باشد
 • بعنوان مثال در زمان ثبت اسناد اطلاعات ورودی ریز سند می تواند در زیر سیستم چک و بانک نیز مورد استفاده قرار گرفته و نیاز به ورود داده ها به صورت مجزا مرتفع گردد.
 • بعنوان نمونه دیگر می توان به داده های زیر سیستم حسابداری اشاره نمود که پس از محاسبات بعنوان ردیف های اعتباری درآمد-هزینه در زیر سیستم عمرانی و زیر سیستم بودجه مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم پشتیبانی هوشمند

یک سیستم پشتیبانی و بازیابی اطلاعات ویژه تحت عنوان مرکز پشتیبان در این سیستم تعبیه شده است. این سیستم با تنظیمات پیشرفته ضمن آنکه قادر به شناسایی و رفع برخی اشکالات احتمالی در جریان عملیات می باشد ، با روش های مختلف تهیه فایل های پشتیبان را خودکار سازی می نماید

 • هرچند نقش کاربران در حفظ سلامت سیستم و حراست از داده ها انکار ناپذیر است ، مرکز پشتیبان در این سیستم نگرانی کاربران برای خرابی های سهوی و حتی عمدی را مرتفع می سازد.

خدمات پشتیبانی حضوری

خوشبختانه امکان ارائه خدمات پشتیبانی حضوری از طریق فروشگاه و شرکت های طرف تعامل در همه شهرهای کشور وجود دارد.

 • اول آنکه این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است تا کمترین نیاز به پشتیبانی حضوری را داشته باشد. این توانایی را درک نخواهید کرد مگر آنکه مدتی کوتاه با آن کار کرده و با محیط ابزار و امکانات قدرتمند آن آشنا شوید . برای این ادعا چندین سال وقت صرف شده است تا سیستم ، ابزارهای لازم برای حل مشکلات را احصاء نماید.
 • دوم آنکه خوشبختانه امکان ارائه خدمات پشتیبانی حضوری از طریق فروشگاه و شرکت های طرف تعامل در همه شهرهای کشور وجود دارد.
 • در صورت تمایل کاربر می تواند برنامه را برای ارتقاء نسخه و دریافت خدمات غیر حضوری از وب سایت پشتیبان تنظیم نماید.سیستم قادر است بصورت دوره ای و منظم اشکالات خود را شناسایی و مرتفع نماید.
برای مشاهده تصاویر محیط نرم افزار بر روی آیکون در عناوین ذیل کلیک کنید.

فهرست امکانات پایه (نسخه دهیاری ها)

ارسال شده توسط مدیر، فروردین 1396

منوی حساب ها

/images/Site/Screenshots/Acc/menue1-large.jpg
 • گروه حساب ها
 • حساب های کل
 • حساب های معین
 • حساب های تفصیلی

منوی اسناد

/images/Site/Screenshots/Acc/menue2-large.jpg
 • لیست اسناد
 • صدور سند
 • ریز سند
 • چاپ سند
 • سند مشابه
 • سند معکوس
 • حذف سند
 • تغییر وضعیت
 • نمای سند

منوی عملیات

/images/Site/Screenshots/Acc/menue3-large.jpg
 • مرتب سازی اسناد
 • جابجایی اسناد
 • ادغام اسناد
 • بررسی اسناد
 • قطعی کردن اسناد
 • مقایسه اسناد
 • مغایرت بانکی
 • مدیریت ضمائم
 • پیگیری اسناد

منوی گزارشات

/images/Site/Screenshots/Acc/menue4-large.jpg
 • مرور حساب ها
 • دفتر روزنامه
 • دفتر کـل
 • دفتر معین
 • دفاتر تفصیلی
 • تراز آزمایشی
 • ترازنامه
 • صورت سود و زیان

منوی سال مالی

/images/Site/Screenshots/Acc/menue5-large.jpg
 • تغییر سال مالی
 • بستن حساب های موقت
 • سال مالی جدید
 • مدیریت دفاتر و سنوات
 • صدور سند اختتامیه
 • صدور سند افتتاحیه
 • عملیات پایان دوره
 • زنجیره خودکار
 • مرکز پشتیبان و بازیابی

منوی امکانات

/images/Site/Screenshots/Acc/menue6-large.jpg
 • تعاملات
 • ثبت اشخاص و شرکت ها
 • چک نگار(بانک و چک)
 • آمار و نمودار
 • ارتقاء نسخه
 • مدیریت قراردادها
 • بانک قوانین
 • مدیر رخداد

منوی بودجه

/images/Site/Screenshots/Acc/menue7-1-large.jpg
 • عملیات بودجه
 • محاسبات
 • متمم بودجه
 • درآمدها
 • اعتبارات
 • هزینه ها
 • فرم های بودجه
 • فرم های عملکرد
 • خلاصه بودجه
 • تفریغ درآمدها
 • تفریغ هزینه ها
 • تفریغ بودجه
 • ابزارهای بودجه

منوی عمران روستایی

/images/Site/Screenshots/Acc/menue7-2-large.jpg
 • عملیات عمرانی
 • فهرست پروژه ها
 • شناسنامه پروه ها
 • مدیریت پروژها
 • مبادله موافقت نامه
 • پروژه های قابل افتتاح
 • مدیریت منابع عمرانی
 • اعتبارات (ردیف) عمرانی
 • عملکرد عمرانی
 • پیشرفت فیزیکی
 • گزارشات عمرانی

منوی تنظیمات (آپشن)

/images/Site/Screenshots/Acc/menue8-large.jpg
 • تنظیمات عمومی
 • سیستم کدینگ
 • محیط برنامه
 • تنظیم عملیات
 • کلیدهای میانبر
 • امنیت و سطوح دسترسی
 • کاربران سیستم
 • پشتیبانی
 • رنگبندی محیط
 • تنظیمات پیشرفته
 • تنظیمات پیش فرض

مدیریت سیستم

/images/Site/Screenshots/Acc/menue9-large.jpg
 • پیکره بندی اتصالات
 • ابزار شبکه
 • تعاریف پایه
 • مقادیر اولیه
 • انتقال کدینگ
 • دفاتر مالی
 • سنوات مالی
 • ثبت مشخصات